400BXC68MEFC18X25
RubyconRubycon
400BXC68MEFC18X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXC68MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXC68MEFC18X25.pdf2.400BXC68MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXC68MEFC18X25
Številka dela 400BXC68MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83626 pcs Podatkovni list 1.400BXC68MEFC18X25.pdf2.400BXC68MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 588mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.47A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4188
400BXC68MEFC18X25-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose