400HFG1000MBN35X75
RubyconRubycon
400HFG1000MBN35X75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400HFG1000MBN35X75
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400HFG1000MBN35X75.pdf2.400HFG1000MBN35X75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400HFG1000MBN35X75
Številka dela 400HFG1000MBN35X75 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6677 pcs Podatkovni list 1.400HFG1000MBN35X75.pdf2.400HFG1000MBN35X75.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija HFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.95A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - 4 Lead Druga imena 1189-3264
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.031" (77.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose