400HXC150MEFCSN30X25
RubyconRubycon
400HXC150MEFCSN30X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400HXC150MEFCSN30X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400HXC150MEFCSN30X25.pdf2.400HXC150MEFCSN30X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400HXC150MEFCSN30X25
Številka dela 400HXC150MEFCSN30X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22842 pcs Podatkovni list 1.400HXC150MEFCSN30X25.pdf2.400HXC150MEFCSN30X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija HXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.974A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF