400HXC330MEFCSN30X45
RubyconRubycon
400HXC330MEFCSN30X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400HXC330MEFCSN30X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400HXC330MEFCSN30X45.pdf2.400HXC330MEFCSN30X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400HXC330MEFCSN30X45
Številka dela 400HXC330MEFCSN30X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11759 pcs Podatkovni list 1.400HXC330MEFCSN30X45.pdf2.400HXC330MEFCSN30X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija HXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.36A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.304A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF