400LEX4R7MEFC10X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LEX4R7MEFC10X12.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.400LEX4R7MEFC10X12.5.pdf2.400LEX4R7MEFC10X12.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LEX4R7MEFC10X12.5
Številka dela 400LEX4R7MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254666 pcs Podatkovni list 1.400LEX4R7MEFC10X12.5.pdf2.400LEX4R7MEFC10X12.5.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LEX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 122mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose