400LSG1500M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSG1500M51X118
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.400LSG1500M51X118.pdf2.400LSG1500M51X118.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSG1500M51X118
Številka dela 400LSG1500M51X118 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2706 pcs Podatkovni list 1.400LSG1500M51X118.pdf2.400LSG1500M51X118.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.42A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.764" (121.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose