400LSU15000MNB90X221
RubyconRubycon
400LSU15000MNB90X221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSU15000MNB90X221
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSU15000MNB90X221.pdf2.400LSU15000MNB90X221.pdf3.400LSU15000MNB90X221.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 831 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSU15000MNB90X221
Številka dela 400LSU15000MNB90X221 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 35.8A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 1189-1947
400LSU15000M90X221
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 8.819" (224.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 15000µF