400MXG150MEFCSN22X35
RubyconRubycon
400MXG150MEFCSN22X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400MXG150MEFCSN22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400MXG150MEFCSN22X35.pdf2.400MXG150MEFCSN22X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400MXG150MEFCSN22X35
Številka dela 400MXG150MEFCSN22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51464 pcs Podatkovni list 1.400MXG150MEFCSN22X35.pdf2.400MXG150MEFCSN22X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.582A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2973
400MXG150MEFCSN22X35-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose