400MXH820MEFCSN35X45
RubyconRubycon
400MXH820MEFCSN35X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400MXH820MEFCSN35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400MXH820MEFCSN35X45.pdf2.400MXH820MEFCSN35X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400MXH820MEFCSN35X45
Številka dela 400MXH820MEFCSN35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7240 pcs Podatkovni list 1.400MXH820MEFCSN35X45.pdf2.400MXH820MEFCSN35X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.37A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.318A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF