400MXK390MEFCSN30X30
RubyconRubycon
400MXK390MEFCSN30X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400MXK390MEFCSN30X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400MXK390MEFCSN30X30.pdf2.400MXK390MEFCSN30X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400MXK390MEFCSN30X30
Številka dela 400MXK390MEFCSN30X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23341 pcs Podatkovni list 1.400MXK390MEFCSN30X30.pdf2.400MXK390MEFCSN30X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.31A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2628
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose