400PK33MEFC12.5X25
RubyconRubycon
400PK33MEFC12.5X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400PK33MEFC12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400PK33MEFC12.5X25.pdf2.400PK33MEFC12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400PK33MEFC12.5X25
Številka dela 400PK33MEFC12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114879 pcs Podatkovni list 1.400PK33MEFC12.5X25.pdf2.400PK33MEFC12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 360mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1336
400PK33MEFC125X25
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose