400RX304.7MTA8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400RX304.7MTA8X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400RX304.7MTA8X20.pdf2.400RX304.7MTA8X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400RX304.7MTA8X20
Številka dela 400RX304.7MTA8X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 225028 pcs Podatkovni list 1.400RX304.7MTA8X20.pdf2.400RX304.7MTA8X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija RX30 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 120mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Zmogljivost 4.7µF