400SXG270MEFCSN25X40
pregled izdelka
Številka dela: 400SXG270MEFCSN25X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400SXG270MEFCSN25X40.pdf2.400SXG270MEFCSN25X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400SXG270MEFCSN25X40
Številka dela 400SXG270MEFCSN25X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17745 pcs Podatkovni list 1.400SXG270MEFCSN25X40.pdf2.400SXG270MEFCSN25X40.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija SXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.708A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF