400TXW47MEFC10X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400TXW47MEFC10X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400TXW47MEFC10X45.pdf2.400TXW47MEFC10X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400TXW47MEFC10X45
Številka dela 400TXW47MEFC10X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83963 pcs Podatkovni list 1.400TXW47MEFC10X45.pdf2.400TXW47MEFC10X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose