400VXG220MEFCSN30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400VXG220MEFCSN30X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400VXG220MEFCSN30X30.pdf2.400VXG220MEFCSN30X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400VXG220MEFCSN30X30
Številka dela 400VXG220MEFCSN30X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28124 pcs Podatkovni list 1.400VXG220MEFCSN30X30.pdf2.400VXG220MEFCSN30X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.89A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF