400VXH150MEFC25X25
pregled izdelka
Številka dela: 400VXH150MEFC25X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400VXH150MEFC25X25.pdf2.400VXH150MEFC25X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400VXH150MEFC25X25
Številka dela 400VXH150MEFC25X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35251 pcs Podatkovni list 1.400VXH150MEFC25X25.pdf2.400VXH150MEFC25X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija VXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.456A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF