400VXH390MEFC25X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400VXH390MEFC25X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400VXH390MEFC25X50.pdf2.400VXH390MEFC25X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400VXH390MEFC25X50
Številka dela 400VXH390MEFC25X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15191 pcs Podatkovni list 1.400VXH390MEFC25X50.pdf2.400VXH390MEFC25X50.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija VXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.93A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.702A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF