400WXA4.7MEFC10X9
RubyconRubycon
400WXA4.7MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400WXA4.7MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400WXA4.7MEFC10X9.pdf2.400WXA4.7MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400WXA4.7MEFC10X9
Številka dela 400WXA4.7MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 413232 pcs Podatkovni list 1.400WXA4.7MEFC10X9.pdf2.400WXA4.7MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 73.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2920
400WXA4.7MEFC10X9-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive