420BXW100MEFC14.5X45
RubyconRubycon
420BXW100MEFC14.5X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420BXW100MEFC14.5X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.420BXW100MEFC14.5X45.pdf2.420BXW100MEFC14.5X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420BXW100MEFC14.5X45
Številka dela 420BXW100MEFC14.5X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44626 pcs Podatkovni list 1.420BXW100MEFC14.5X45.pdf2.420BXW100MEFC14.5X45.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 790mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.778A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF