420CXW220MEFC18X50
RubyconRubycon
420CXW220MEFC18X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420CXW220MEFC18X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.420CXW220MEFC18X50.pdf2.420CXW220MEFC18X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420CXW220MEFC18X50
Številka dela 420CXW220MEFC18X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25958 pcs Podatkovni list 1.420CXW220MEFC18X50.pdf2.420CXW220MEFC18X50.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija CXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.83A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF