420KXW39MEFC12.5X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420KXW39MEFC12.5X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.420KXW39MEFC12.5X30.pdf2.420KXW39MEFC12.5X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420KXW39MEFC12.5X30
Številka dela 420KXW39MEFC12.5X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63909 pcs Podatkovni list 1.420KXW39MEFC12.5X30.pdf2.420KXW39MEFC12.5X30.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 465mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 39µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 39µF