420MXC82MEFCSN25X25
RubyconRubycon
420MXC82MEFCSN25X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420MXC82MEFCSN25X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420MXC82MEFCSN25X25.pdf2.420MXC82MEFCSN25X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420MXC82MEFCSN25X25
Številka dela 420MXC82MEFCSN25X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50392 pcs Podatkovni list 1.420MXC82MEFCSN25X25.pdf2.420MXC82MEFCSN25X25.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 910mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF