420MXH270MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420MXH270MEFC30X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420MXH270MEFC30X30.pdf2.420MXH270MEFC30X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420MXH270MEFC30X30
Številka dela 420MXH270MEFC30X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47477 pcs Podatkovni list 1.420MXH270MEFC30X30.pdf2.420MXH270MEFC30X30.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.016A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF