420MXH470MEFCSN25X60
RubyconRubycon
420MXH470MEFCSN25X60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420MXH470MEFCSN25X60
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420MXH470MEFCSN25X60.pdf2.420MXH470MEFCSN25X60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420MXH470MEFCSN25X60
Številka dela 420MXH470MEFCSN25X60 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20077 pcs Podatkovni list 1.420MXH470MEFCSN25X60.pdf2.420MXH470MEFCSN25X60.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.21A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.094A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3410
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.441" (62.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose