420USC560MEFCSN35X45
RubyconRubycon
420USC560MEFCSN35X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420USC560MEFCSN35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420USC560MEFCSN35X45.pdf2.420USC560MEFCSN35X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420USC560MEFCSN35X45
Številka dela 420USC560MEFCSN35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11947 pcs Podatkovni list 1.420USC560MEFCSN35X45.pdf2.420USC560MEFCSN35X45.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.95A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.13A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF