450KXW62MEFC12.5X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450KXW62MEFC12.5X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.450KXW62MEFC12.5X40.pdf2.450KXW62MEFC12.5X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450KXW62MEFC12.5X40
Številka dela 450KXW62MEFC12.5X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77486 pcs Podatkovni list 1.450KXW62MEFC12.5X40.pdf2.450KXW62MEFC12.5X40.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXW Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 62µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 62µF