450MXC220MEFCSN35X30
RubyconRubycon
450MXC220MEFCSN35X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450MXC220MEFCSN35X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXC220MEFCSN35X30.pdf2.450MXC220MEFCSN35X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXC220MEFCSN35X30
Številka dela 450MXC220MEFCSN35X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25572 pcs Podatkovni list 1.450MXC220MEFCSN35X30.pdf2.450MXC220MEFCSN35X30.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.05A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose