450MXG150MEFCSN20X45
RubyconRubycon
450MXG150MEFCSN20X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450MXG150MEFCSN20X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXG150MEFCSN20X45.pdf2.450MXG150MEFCSN20X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXG150MEFCSN20X45
Številka dela 450MXG150MEFCSN20X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41142 pcs Podatkovni list 1.450MXG150MEFCSN20X45.pdf2.450MXG150MEFCSN20X45.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.652A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3392
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose