450MXH820MEFCSN35X60
RubyconRubycon
450MXH820MEFCSN35X60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450MXH820MEFCSN35X60
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXH820MEFCSN35X60.pdf2.450MXH820MEFCSN35X60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXH820MEFCSN35X60
Številka dela 450MXH820MEFCSN35X60 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12429 pcs Podatkovni list 1.450MXH820MEFCSN35X60.pdf2.450MXH820MEFCSN35X60.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.74A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.836A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3421
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.441" (62.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose