450NXG150MEFC20X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450NXG150MEFC20X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450NXG150MEFC20X50.pdf2.450NXG150MEFC20X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450NXG150MEFC20X50
Številka dela 450NXG150MEFC20X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31968 pcs Podatkovni list 1.450NXG150MEFC20X50.pdf2.450NXG150MEFC20X50.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija NXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.75A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF