450USC470MEFCSN30X50
RubyconRubycon
450USC470MEFCSN30X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450USC470MEFCSN30X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450USC470MEFCSN30X50.pdf2.450USC470MEFCSN30X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450USC470MEFCSN30X50
Številka dela 450USC470MEFCSN30X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16052 pcs Podatkovni list 1.450USC470MEFCSN30X50.pdf2.450USC470MEFCSN30X50.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.71A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF