450USG680MEFCSN35X50
RubyconRubycon
450USG680MEFCSN35X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450USG680MEFCSN35X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450USG680MEFCSN35X50.pdf2.450USG680MEFCSN35X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450USG680MEFCSN35X50
Številka dela 450USG680MEFCSN35X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14494 pcs Podatkovni list 1.450USG680MEFCSN35X50.pdf2.450USG680MEFCSN35X50.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.2A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3852
450USG680MEFCSN35X50-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose