450VXH220MEFC25X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450VXH220MEFC25X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450VXH220MEFC25X35.pdf2.450VXH220MEFC25X35.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450VXH220MEFC25X35
Številka dela 450VXH220MEFC25X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24074 pcs Podatkovni list 1.450VXH220MEFC25X35.pdf2.450VXH220MEFC25X35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija VXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.37A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.918A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF