450WXA10MEFC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450WXA10MEFC16X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450WXA10MEFC16X16.pdf2.450WXA10MEFC16X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450WXA10MEFC16X16
Številka dela 450WXA10MEFC16X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95292 pcs Podatkovni list 1.450WXA10MEFC16X16.pdf2.450WXA10MEFC16X16.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 109mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 163.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF