475MXH330MEFCSN35X40
RubyconRubycon
475MXH330MEFCSN35X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 475MXH330MEFCSN35X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 475V SNAP
Podatkovni listi: 1.475MXH330MEFCSN35X40.pdf2.475MXH330MEFCSN35X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 475MXH330MEFCSN35X40
Številka dela 475MXH330MEFCSN35X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 475V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17958 pcs Podatkovni list 1.475MXH330MEFCSN35X40.pdf2.475MXH330MEFCSN35X40.pdf
Napetost - ocenjena 475V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.394A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3443
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose