500BXC22MEFCGC18X20
RubyconRubycon
500BXC22MEFCGC18X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500BXC22MEFCGC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL
Podatkovni listi: 1.500BXC22MEFCGC18X20.pdf2.500BXC22MEFCGC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500BXC22MEFCGC18X20
Številka dela 500BXC22MEFCGC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51142 pcs Podatkovni list 1.500BXC22MEFCGC18X20.pdf2.500BXC22MEFCGC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 224mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 560mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF