500USK180MEFCSN25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500USK180MEFCSN25X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP-IN
Podatkovni listi: 500USK180MEFCSN25X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500USK180MEFCSN25X30
Številka dela 500USK180MEFCSN25X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 31031 pcs Podatkovni list 500USK180MEFCSN25X30.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija USK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.24A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-4313
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 180µF