50JGV22M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50JGV22M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50JGV22M6.3X8.pdf2.50JGV22M6.3X8.pdf3.50JGV22M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50JGV22M6.3X8
Številka dela 50JGV22M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija JGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 67mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 100.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF