50MU334MA23216
RubyconRubycon
50MU334MA23216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU334MA23216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Podatkovni listi: 50MU334MA23216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU334MA23216
Številka dela 50MU334MA23216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38640 pcs Podatkovni list 50MU334MA23216.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.33µF