50NSKV1M4X5.5
RubyconRubycon
50NSKV1M4X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50NSKV1M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50NSKV1M4X5.5.pdf2.50NSKV1M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50NSKV1M4X5.5
Številka dela 50NSKV1M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 400902 pcs Podatkovni list 1.50NSKV1M4X5.5.pdf2.50NSKV1M4X5.5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija NSKV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.6mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1µF