50PFV22M6.3X6.1
RubyconRubycon
50PFV22M6.3X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PFV22M6.3X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50PFV22M6.3X6.1.pdf2.50PFV22M6.3X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PFV22M6.3X6.1
Številka dela 50PFV22M6.3X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107137 pcs Podatkovni list 1.50PFV22M6.3X6.1.pdf2.50PFV22M6.3X6.1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PFV
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3794-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm natančen opis 22µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije Automotive