50PK10MEFCTA5X11
RubyconRubycon
50PK10MEFCTA5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PK10MEFCTA5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50PK10MEFCTA5X11.pdf2.50PK10MEFCTA5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PK10MEFCTA5X11
Številka dela 50PK10MEFCTA5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1201951 pcs Podatkovni list 1.50PK10MEFCTA5X11.pdf2.50PK10MEFCTA5X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 90mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10µF