50PK330MEFC10X16
RubyconRubycon
50PK330MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PK330MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50PK330MEFC10X16.pdf2.50PK330MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PK330MEFC10X16
Številka dela 50PK330MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340485 pcs Podatkovni list 1.50PK330MEFC10X16.pdf2.50PK330MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 708mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1395
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose