50ST104M3216X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST104M3216X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST104M3216X
Številka dela 50ST104M3216X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93773 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering