50ST335MD15750
RubyconRubycon
50ST335MD15750 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST335MD15750
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST335MD15750
Številka dela 50ST335MD15750 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19051 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 1189-1832-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 3.3µF