50ST684M3225X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST684M3225X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST684M3225X
Številka dela 50ST684M3225X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45673 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije DC Link, DC Filtering