50VXG5600MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50VXG5600MEFC25X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 1.50VXG5600MEFC25X45.pdf2.50VXG5600MEFC25X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50VXG5600MEFC25X45
Številka dela 50VXG5600MEFC25X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28122 pcs Podatkovni list 1.50VXG5600MEFC25X45.pdf2.50VXG5600MEFC25X45.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.72A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.128A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 5600µF