50YXG120MEFC8X16
RubyconRubycon
50YXG120MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXG120MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXG120MEFC8X16.pdf2.50YXG120MEFC8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXG120MEFC8X16
Številka dela 50YXG120MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345476 pcs Podatkovni list 1.50YXG120MEFC8X16.pdf2.50YXG120MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 365mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 730mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 120 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose