50ZL1000MEFC16X25
RubyconRubycon
50ZL1000MEFC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZL1000MEFC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZL1000MEFC16X25.pdf2.50ZL1000MEFC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZL1000MEFC16X25
Številka dela 50ZL1000MEFC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125731 pcs Podatkovni list 1.50ZL1000MEFC16X25.pdf2.50ZL1000MEFC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.806A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-4219
50ZL1000MEFC16X25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 21 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose