50ZLH270MEFC10X20
RubyconRubycon
50ZLH270MEFC10X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZLH270MEFC10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 1.50ZLH270MEFC10X20.pdf2.50ZLH270MEFC10X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZLH270MEFC10X20
Številka dela 50ZLH270MEFC10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299465 pcs Podatkovni list 1.50ZLH270MEFC10X20.pdf2.50ZLH270MEFC10X20.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 790mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.58A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3593
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 30 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF